דיני בנקאות

דיני בנקאות

דיני בנקאות – מידע שחשוב לדעת

למשרדנו ניסיון רב בתחום דיני הבנקאות והוא ייצג ומייצג את הלווים ובעלי העסקים הגדולים והבנונים במגזר העסקי / פרטי מול הבנקים הגדולים בישראל בתביעות המוגשות מטעם אותם בנקים בהליכי תביעות, פניות לערבים בחשבונות וגיבוש הסדרי חוב כלפי חייבים (יחידים ותאגידים) וזאת הכל בתביעות הבנקים הכוללות  הליכים שונים של חדלות פירעון כגון: סעדים זמניים, הסדרי חוב, כינוסי נכסים, מימוש הסדרי חוב בהליכי פירוק עורך דין פשיטת רגל ,גבייה  במערכת ההוצאה לפועל. וזאת הכל מתוך מטרה חשובה ביותר והיא למנוע מהלקוח להיות מתויג תחת הסטאטוס של  ״ חשבון מסומן״ ו/או "חשבון מוגבל".

משרדנו עוסק בהיבטים המשפטיים הפרקטיים של בנקאות פרטית, משפחתית או עסקית, ומתמקד בבחינת מהות יחסי בנק-לקוח והחובות המוטלות על הבנק כלפי הלקוח (כולל ערבים) מכוח החוק והפסיקה, ובהן: חובת האמון ותום הלב;  חובת הזהירות; חובת מתן שירותים ואשראי; איסור הטעיה וחובת גילוי נאות; איסור עושק, השפעה בלתי הוגנת וכפיה; איסור על התניית שירות בשירות; חובת הסודיות; והחובה לשמור על עניינו של הלקוח והקטנת נזקו. לשם כך אנו נשתמש בכל הכלים המשפטיים החוקיים העומדים לרשותנו, כדי למנוע רישום של הלקוח במרשם הלקוחות שהוגבלו, משום שהמשמעות של רישום שכזה יוצר קושי בהתנהלות פיננסית בשל הגבלות על פתיחת חשבון שיקים, קבלת כרטיס אשראי, קבלת הלוואה, קבלת קו אשראי  ובתרופות בגין הפרת חובות אלו ובמידה מוגבלת בתובענה ייצוגית נגד בנק.

דיני בנקאות – משרד עורכי דין מאיה לביא

הסימון במערכת הבנקאית ובמערכות המידע השונות נשמר לתקופה של 5 שנים. בין היתר, משרדנו בוחן באופן מקצועי ופרטני האם מדובר בטעויות בתום לב של הבנק או של הלקוח והאם הבנק פעל לפי הכללים.

בנוסף על כל אלא, משרדנו מעניק שרות וליווי משפטי גם בנושאים הבאים: יחסי בנק-ערב; התניות מקפחות בחוזים אחידים בנקאיים; בעיות הכרוכות בניהול חשבון בנק משותף; מימוש בטוחות בנקאיות וחובות הבנק בהליכי חדלות פירעון; ליווי פיננסי; וסוגיות של סדר דין בתובענות בנקאיות

משרדינו למוד הניסיון יפעל עבורכם לפתיחת הליך משפטי מהיר, וזאת מתוך הכרה מלאה שהלקוח עומד בראש סדר העדיפויות שלנו, וזוכה לשירות מקצועי ואדיב. אנו מעניקים תמיכה וליווי מלאים, החל משלב הייעוץ וההדרכה הראשוניים ועד לייצוג משפטי מכוון מטרה שהיא קבלת מלוא זכויות הלקוח כפי שחוקי המדינה מציעים לו.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

 

לייעוץ חינם השאירו פרטים ואחד מנציגנו ישמחו לחזור אליכם
תוכן עיניינים
שתף מידע זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
תחומי עיסוק
×

שיחת ווטסאפ

דילוג לתוכן
קידום עורכי דין