האתגר הכלכלי והקושי לשמור על יציבות כלכלית – איך תעשו זאת נכון?

האתגר הכלכלי והקושי לשמור על יציבות כלכלית – איך תעשו זאת נכון?

הסדר חובות מול בנקים לחברות נדרש במקרים בהם הם גדולים, יחסית. כך בסיטואציות בהם ברור כי החייבים אינם יכול לשלם את הכספים שקבלו עקב מצב כלכלי קשה. פתרון זה טוב ורצוי לשני הצדדים גם כאשר נדרשות פשרות. ניתן לעשות הסדרים במשא ומתן ישיר או לפנות לבנקים ולהציג את התיק לפניהם. משרד עורכי דין – מאיה לביא עוסק בתחום וניתן לקבל אצלו מידע חשוב.

הסדר חובות מול בנקים לחברות – מציע פתרון מקיף

הסדר חובות מול בנקים לחברות נועד לפתרון בעיה מסובכת, שלעיתים, נמשכת זמן רב. החובות נוצרים עקב חוסר יכולת החברה להחזיר הלוואות, כספי ערבויות שנתנו לה וכספים אחרים שניתנו מהבנק. החברה הנמצאת במצב פיננסי קשה חייבת לפתור את הבעיה מחשש לסיבוכים נוספים היכולים לפגוע בה או אפילו למוטט אותה. החשש הוא מהטלת הגבלות על חשבונותיה, הטלת עיקולים, הכרזה עליה כפושטת רגל ועוד. במקרים כאלו היא תאבד לקוחות ויהיה לה קושי לייצר הכנסות. לכן, עורך דינה ינסה לערוך הסדר חובות בו היא תוכל לעמוד. חובות קיימים אף מפריעים למנהלים לייזום מהלכים הנחוצים להצעדת החברה קדימה. הבנק מצידו ירצה לפחות לקבל חזרה חלק מהחוב.

פניה לבית משפט

פניה לבית משפט נעשית כאשר  המשא ומתן הישיר לא עולה יפה. כל צד יכול לעשות זאת. במקרים רבים מצליחים להשיג הסכמות, ובאין כאלו – יכריע ויחליט בית המשפט. בהסדרי חובות ניתן גם לאחד תיקים (כאשר קיימים חובות למספר נושים), לבקש חדלות פירעון, לבקש הכרזה של פשיטת רגל ולנצל כלים משפטיים קיימים אחרים. כל בקשה בהתאם לצרכי ומצב הלקוח.

משרד עם תשתית מעולה

משרד עורכי דין – מאיה לביא מתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנו שירות מקצועי המלווה ביחס אישי. הוא כולל ניהול מו"מ מול הבנקים וגורמים אחרים, ייצוג וליווי, מחירים נוחים ועוד. מנהלת אותו עורכת דין בעלת ידע רב וניסיון עשיר המגיעים, בין היתר, מעיסוק בתחום כשכירה במערכת הבנקאית והכרתה לעומק, ממתן שירות מעולה ללקוחות רבים לאורך זמן ועוד. היא תשמח להעמיד את התשתית הקיימת לטובת נוספים.

לייעוץ חינם השאירו פרטים ואחד מנציגנו ישמחו לחזור אליכם
תוכן עיניינים
שתף מידע זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
תחומי עיסוק
×

שיחת ווטסאפ

דילוג לתוכן
קידום עורכי דין