הסדר חוב מול הבנק

הסדר חוב מול הבנק

הסדר חובות - מידע חשוב בנושאעורך דין הסדר חובות מאיה לביא

תהליך משפטי זה נועד לאפשר ללקוחותינו להתחיל "לחיות מחדש", לאחר מחיקת ההצמדות והריביות המופרזות, תוך שתשימו בצד את החששות מפני עיקולים ומאסרים. הסדרת החובות מאפשרת ללקוחותינו לשים מאחוריהם הליכים של פשיטת רגל, כל הליך כזה מלווה בעורך דין הסדר חובות. למשרדינו הידע והניסיון כעורכי דין הסדר חובות, ואנו נשתמש בכלים המשפטיים המתאימים על מנת לסייע בידכם לשים מאחוריכם את חובות העבר ולפתוח דף חדש וחיובי בחייכם.

הסדר חובות מול הנושים, הבנקים והרשויות

אנו מעמידים ללקוחותינו את המקצועיות המשפטית של צוות המשרד מאיה לביא, וזאת במקביל לזמינות ויחס אישי. במסגרת עבודתנו כעורך דין הסדר חובות, נדאג לשנות את תנאי החוב של הלקוח מול הנושים שלו. טובת הלקוח לנגד עינינו בכל שלב של התהליך המשפטי. אנו נקטין את מצוקתכם הפיננסית ונדאג לשפר את הנזילות שלכם, כך שתוכלו לחזור להמשך פעילות רגילה לאחר שנדאג לדון מחדש בתנאי חובותיכם.

משרדינו מתחייב כלפי לקוחותיו להשתמש בניסיונו המשפטי על מנת להגיע להסכמה חוזית מול הנושים ולהקטין את גובה חובכם כלפיהם, וזאת אף מחוץ לכותלי בית המשפט. אנו נבצע עבורכם את הפעילויות הרבות הנדרשות, לרבות מו"מ מול נושים, רשויות המס, בנקים וספקים. מעבר להפחתת החוב, נלחץ גם על הארכת תנאי התשלום, וזאת על מנת לאפשר לכם לחזור לפעילות שגרתית בצורה חלקה יותר. אז אל תהססו אם התחלת בהליך, קחו עורך דין הסדר חובות שמכיר את העבודה מקרוב.

ניסיון רב בהתמודדות מול המערכת הבנקאית

במסגרת הסדרי פריסת החובות של לקוחותינו, אנו ננצל עבורכם את המומחיות שלנו בהתמודדות מול מערכות בנקאיות, ובכך נחסוך מכם את הטראומה המלווה בכך. איתנו, יש לכם גב משפטי. כמי שמכירם את "צורת החשיבה" של הנושים השונים, נדאג לחזק את טענותיכם המשפטיות, ונציג בפניכם בשקיפות את כל החלופות המשפטיות העומדות לרשותכם, תוך התמקדות בהגדלת הסיכויים ביחס לסיכונים.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

הסדר חוב מול הבנק

הסדר חוב מול הבנק

כאשר יש לכם חוב לבנק, אתם בדרך כלל יודעים שאתם צריכים לשלם אותו על בסיס פריסת תשלומים או לוח סילוקין שנקבע מראש. עם זאת, השאלה מה קורה כאשר הגעתם למצב שבו אתם מתקשים לשלם את החוב לאורך זמן ואתם צוברים חובות בקצב מסחרר, עד למצב שאתם פשוט לא יכולים לעמוד בהחזרי התשלומים בשום צורה שהיא מטרידה רבים. במצב כזה, הפתרון הטוב ביותר שקיים לרשותכם הוא יצירת הסדר חוב מול הבנק באופן שמתאים לכל המעורבים בתהליך, על מנת ליצור פתרון אופטימלי לטווח הארוך. ביחד עם הליווי המקצועי של עורכת הדין מאיה לביא, ניתן להגיע אל הסדר חוב מול הבנק ולהבטיח פתרון מושלם לצרכים שלכם.

הגעה אל הסדר חוב מול הבנק – בצורה אחראית

הגעה אל הסדר חוב מול הבנק היא עניין של משא ומתן- צריך להבין מהי נקודת המוצא שלכם, גם מבחינת היכולות הכלכליות וגם מבחינת הרצון להגיע להסכמה. אבל מעבר לכך, צריך להבין מה הבנק שלכם יכול לאפשר לכם לקבל על בסיס דין ודברים בין עורכי הדין של שני הצדדים השונים. זאת אומרת, שהאחריות שלכם במקרה הזה גדולה מאוד ואתם צריכים לפעול באופן אקטיבי על מנת לאפשר לעצמכם לקבל את מכלול הפתרונות הרלוונטיים שיכולים לייצר פתרון מושלם ולשמור על הזכויות שלכם לאורך שנים ארוכות. באותה נשימה, מומלץ גם להתחיל בתהליך שיקום כלכלי ולבנות לעצמכם עתיד טוב יותר שיעזור לכם לשמור על התא המשפחתי יציב לאורך שנים.

ליווי של עו"ד מיומן – כבר מההתחלה

כמו שאתם בוודאי מצליחים להבין, הדרך להגיע למצב שבו אתם מוצאים פתרון לבעיית החוב שלכם עוברת במשרדו של עורך דין. הידע והניסיון של עורך דין בסוג הבעיות הזה, כמו של עורכת הדין מאיה לביא, הוא רב משמעות והוא יאפשר לכם להתמודד מבעוד מועד עם כל אתגר לאורך הדרך.

הסדר חובות מול בנקים לחברות

בתור חברה אתם עובדים תמיד תחת לחץ מסיבי של גורמים רבים, בשביל לעמוד בדרישות ולייצר פתרונות לבעיות גם בלי התראה מוקדמת. יחד עם זאת, אם יש אתגר אחד אמיתי שמאפיין בעלי חברות ועסקים בכלל הוא האתגר הכלכלי. הקושי לשמור על יציבות כלכלית מלווה את החברה שלכם כבר כמה וכמה זמן, ועכשיו הגעתם לנקודת אל חזור ואתם חייבים למצוא את הפתרון שיעזור לכם לשמור על יציבות לאורך זמן. הסדר חובות מול בנקים לחברות נותן בדרך כלל את המענה והשקט הנפשי שאתם צריכים כל כך לקבל על מנת להתמודד עם מצב הביש והמחסור בהון נזיל, והוא במובנים רבים יוצר את היציבות שאתם צריכים בתוך העסק. ביחד עם עורכת הדין מאיה לביא ניתן לבנות בקשה ליצירת הסדר חוב שמתאימה בדיוק למצב שבו אתם נמצאים, ושומרת על הזכויות והאינטרסים שלכם.

הסדר חובות מול בנקים לחברות היא עניין מאתגר

כמו שאתם בוודאי מצליחים להבין, כדי להגיע למצב של הסדר חוב מול הבנקים צריך לייצר תהליך עבודה מסודר. צריך להבין קודם כל מה הן המטרות המרכזיות בהסדר החוב, למשל האם אתם רוצים למחוק את החלק הארי של החוב או שיש לכם יכולות לשלם רק בתנאים מסוימים, ומן הצד השני צריך להבין מה הן האפשרויות שמציב לפניכם הבנק שלכם בסיטואציה שנוצרה. זה לא פשוט, ואף עלול לקחת לא מעט זמן עד שמגיעים לעמק השווה, אבל אם יש הגדרת עבודה ברורה, ואם יש לכם עורך-דין שמסוגל להציע פתרונות נכונים, אז בהחלט אפשר לייצר הסדר חובות מול בנקים לחברות באופן שישרת את החברה שלכם לטווח הארוך ויאפשר לכם לשמור עליה בפעילות מלאה.

שמרו על החברה שלכם מבחינה כלכלית

היציבות הכלכלית של החברה שלכם תלויה בעובדה שאתם תגיעו להסדר חוב ותוכלו לעמוד בתשלומים מדי חודש. ביחד עם הצוות המקצועי של משרד עורכי הדין מאיה לביא, ניתן יהיה למצוא את הסדר החוב המושלם מבחינתכם, וכך לאפשר לכם למצות את האפשרויות ולקדם את האינטרסים של החברה שבבעלותכם. לכן זו היא האחריות שלכם לקבל את ההחלטה, לנקוט בפעולה ולאפשר לעצמכם לקבל ייעוץ מקצועי.

הסדר חובות לבנקים

בחיים הבוגרים של כולנו ישנן התחייבויות שאנחנו לוקחים על עצמנו, ועל אף שהן מורכבות מאוד, הן גם חשובות מאוד. תשלום חוב לכל גורם רלוונטי הוא אחד מאותם תחומי התחייבות שלא תמיד אנחנו יודעים כיצד להתעמק בהם ולהתמודד עימם בצורה נכונה, אך ללא ספק אנחנו בהחלט רוצים לאפשר לעצמנו מרחב  תמרון בהתמודדות איתם. כאשר ישנה בעיה כלכלית או אישית, הסדר חובות לבנקים הוא הסדר מחייב אשר למעשה מסדיר את החוב שלכם לבנק על אף הקשיים הרבים שעומדים בדרך לפירעון, בתנאים שנקבעו מראש. על מנת להגיע להסדר שמיטיב עם כל הצדדים אך עדיין מאפשר לכם לחיות בכבוד בנוסף להחזר החודשי, מומלץ להתייעץ ולהתלוות על ידי עורך דין מומחה בתחום שיוכל לסייע.

בניית הסדר חובות לבנקים – שלב אחרי שלב

השלב הראשון והחשוב ביותר בתהליך ההגעה אל הסדר חובות לבנקים  הוא קבלת ההחלטה עצמה-  צריך להבין האם התהליך בכלל מתאים לכם והאם אתם יכולים להתחייב לעמידה בהסדר התשלומים. מרגע שהתקבלה ההחלטה, אתם רוצים לפעול בעזרת עורך הדין שלכם על מנת למקסם את תהליך המשא ומתן, וזאת על בסיס דיון מול עורכי הדין של הבנק ומול המחלקות הרלוונטיות, עד לקבלת ההחלטה. עם החתימה על הסכם הסדרת חובות לבנקים, מתחיל שלב התשלום- עליכם לזכור שמדובר על הסכם משפטי מחייב במלא מובן המילה, והתוצאות של הפרת הסכם שכזה הן מרחיקות לכת. זאת אומרת, שאתם חייבים לעמוד בהתחייבויות שלכם ואם יש איזה שהוא שינוי במצב הפיננסי לאורך הדרך, צריך להבין איך מתמודדים איתו בצורה חכמה ונכונה.

התאמה של פתרון לכל המעורבים

הידע והניסיון של עורכת הדין מאיה לביא יאפשר לכם לקבל את ההחלטה הרלוונטית ביותר לצרכים שלכם בהתאם להסדר החוב שעומד על הפרק. אתם חייבים להבין בדיוק איזה פתרון ישרת אתכם לטווח הארוך, ואילו פעולות אתם תצטרכו לבצע לאורך הדרך בשביל להגיע להסדר החוב האופטימלי מבחינתכם. אז אל תהססו לשאול את כל השאלות הרלוונטיות ובסופו של יום גם לקבל את הפתרונות והתשובות החשובים ביותר לסיטואציה שבה אתם נמצאים כעת מאנשי מקצוע אמינים ומהימנים בתחום.

לייעוץ חינם השאירו פרטים ואחד מנציגנו ישמחו לחזור אליכם
תוכן עיניינים
שתף מידע זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
תחומי עיסוק
×

שיחת ווטסאפ

דילוג לתוכן
קידום עורכי דין