עורך דין הסדר חובות – מידע חשוב בנושא

עורך דין הסדר חובות – מידע חשוב בנושא

הסדר חובות - מידע חשוב בנושאעו"ד הסדר חובות – כל מה שחשוב לדעת

תהליך משפטי זה נועד לאפשר ללקוחותינו להתחיל "לחיות מחדש", לאחר מחיקת ההצמדות והריביות המופרזות, תוך שתשימו בצד את החששות מפני עיקולים ומאסרים. הסדרת החובות מאפשרת ללקוחותינו לשים מאחוריהם הליכים של פשיטת רגל, כל הליך כזה מלווה בעורך דין הסדר חובות. למשרדינו הידע והניסיון כעורכי דין הסדר חובות, ואנו נשתמש בכלים המשפטיים המתאימים על מנת לסייע בידכם לשים מאחוריכם את חובות העבר ולפתוח דף חדש וחיובי בחייכם.

 

הסדר חובות מול הנושים, הבנקים והרשויות

אנו מעמידים ללקוחותינו את המקצועיות המשפטית של צוות המשרד מאיה לביא, וזאת במקביל לזמינות ויחס אישי. במסגרת עבודתנו כעורך דין הסדר חובות, נדאג לשנות את תנאי החוב של הלקוח מול הנושים שלו. טובת הלקוח לנגד עינינו בכל שלב של התהליך המשפטי. אנו נקטין את מצוקתכם הפיננסית ונדאג לשפר את הנזילות שלכם, כך שתוכלו לחזור להמשך פעילות רגילה לאחר שנדאג לדון מחדש בתנאי חובותיכם.

משרדינו מתחייב כלפי לקוחותיו להשתמש בניסיונו המשפטי על מנת להגיע להסכמה חוזית מול הנושים ולהקטין את גובה חובכם כלפיהם, וזאת אף מחוץ לכותלי בית המשפט. אנו נבצע עבורכם את הפעילויות הרבות הנדרשות, לרבות מו"מ מול נושים, רשויות המס, בנקים וספקים. מעבר להפחתת החוב, נלחץ גם על הארכת תנאי התשלום, וזאת על מנת לאפשר לכם לחזור לפעילות שגרתית בצורה חלקה יותר. אז אל תהססו אם התחלת בהליך, קחו עורך דין הסדר חובות שמכיר את העבודה מקרוב.

ניסיון רב בהתמודדות מול המערכת הבנקאית

במסגרת הסדרי פריסת החובות של לקוחותינו, אנו ננצל עבורכם את המומחיות שלנו בהתמודדות מול מערכות בנקאיות, ובכך נחסוך מכם את הטראומה המלווה בכך. איתנו, יש לכם גב משפטי. כמי שמכירם את "צורת החשיבה" של הנושים השונים, נדאג לחזק את טענותיכם המשפטיות, ונציג בפניכם בשקיפות את כל החלופות המשפטיות העומדות לרשותכם, תוך התמקדות בהגדלת הסיכויים ביחס לסיכונים.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

ראו עוד: יעוץ משפטי | חדלות פרעון ושיקום כללי | חשבון מוגבל | תביעות בנקים 

לייעוץ חינם השאירו פרטים ואחד מנציגנו ישמחו לחזור אליכם
תוכן עיניינים
שתף מידע זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
תחומי עיסוק
דילוג לתוכן