חשבון מוגבל
מחפשים ייעוץ?

חשבון מוגבל - מאיה לביא

חשבון מוגבל? יש לנו פתרון!
במהלך שנות פעילותינו צברנו ידע וניסיון רב על מנת לפעול במסגרת החוק לשם הגשת ערעור לבית המשפט כנגד החלטת הבנק להגביל את חשבונכם. נעשה כמיטב יכולתנו, להגיע למצב בו בית המשפט יחליט להורות לבנק לבטל את ההגבלה ולשחרר לחופשי את חשבון הבנק שלכם.
0 +
פסקי דין
0 +
לקוחות
0 +
תחומי עיסוק
0 +
הסדרי חובות

חשבון מוגבל ? אל דאגה.

נשתמש בכל הכלים המשפטיים החוקיים העומדים לרשותנו

לשם כך אנו נשתמש בכל הכלים המשפטיים החוקיים העומדים לרשותנו, כדי למנוע רישום של הלקוח במרשם הלקוחות שהוגבלו, משום שהמשמעות של רישום שכזה יוצר קושי בהתנהלות פיננסית בשל הגבלות על פתיחת חשבון שיקים, קבלת כרטיס אשראי, קבלת הלוואה, קבלת קו אשראי ועוד. הסימון במערכת הבנקאית ובמערכות המידע השונות נשמר לתקופה של 7 שנים. בין היתר, נבדוק באופן מקצועי ופרטני האם מדובר בטעויות בתום לב של הבנק או של הלקוח והאם הבנק פעל לפי הכללים.

מהי החשיבות של ביטול חשבון מוגבל?

לביטול חשבון מוגבל בבנק ישנה חשיבות נוספת והיא מניעה של מצב עתידי בו הלקוח יוכרז כלקוח מוגבל בנסיבות מחמירות, ולכן אנו נפעל עוד בשלב המוקדם על מנת למנוע מלקוחותינו להיכנס להגדרה של לקוח מוגבל. במסגרת הפעולות שנבצע, בין היתר נבדוק ביסודיות את נסיבות החזרתו של כל שיק ושיק, וזאת כדי להגיע למצב בו יבוטלו שיקים שסורבו בחשבון שלא כדין. מטרתנו הינה לפעול בהקדם האפשרי לקבלת צו זמני באופן מיידי, וזאת לשם ביטול חשבון מוגבל בתקופת ההמתנה לתוצאות הערעור.

משרדינו למוד הניסיון יפעל עבורכם לפתיחת הליך משפטי מהיר בבית משפט השלום, וזאת מתוך הכרה מלאה שהלקוח עומד בראש סדר העדיפויות שלנו, וזוכה לשירות מקצועי ואדיב. אנו מעניקים תמיכה וליווי מלאים, החל משלב הייעוץ וההדרכה הראשוניים ועד לייצוג משפטי מכוון מטרה שהיא קבלת מלוא זכויות הלקוח כפי שחוקי המדינה מציעים לו.