מהו הסדר חובות לבנקים ואיך מבצעים אותו?

מהו הסדר חובות לבנקים ואיך מבצעים אותו?

אירועים או מצבים כאלה ואחרים בחיים עלולים לגרום לאזרחים במדינה למצוא את עצמם במצב שבו הם חייבים כסף לבנק או גרוע מכך – לכמה בנקים. הסתבכות כלכלית יכולה להיות מדרון חלקלק ומי שדרוש לו סכום כסף ייקח הלוואה מהבנק, אך משלא יצליח להחזיר אותה יפנה לבנק אחר כדי לבקש הלוואה אחרת והמעגל הזה עלול להמשיך ולהמשיך וליצור מצוקה כלכלית איומה. הדבר הנכון הוא כמובן כבר מההתחלה להתנהל עם כספים בצורה אחראית, בוגרת ונבונה אך גם כאשר מבינים שהמצב יצא משליטה חשוב לעצור ולפנות אל מי שיוכל למצוא את הדרך לצאת מהמצב הזה.

מהו הסדר חובות ומי מסייע בו?

כאמור, קודם כל צריך להבין שהבעיה לא תיפתר עם עוד ועוד הלוואה וצריך לעצור את מעגל האיבה הזה. השלב הבא הוא לפנות לעורך דין שיש לו ידע וניסיון בגיבוש הסדר חובות לבנקים. החל מהרגע הזה הוא ייצג את הלקוח שלו, יפנה אל הבנקים השונים כדי להבין באילו סכומים מדובר ויבקש דרכים להקל על הלקוח שלו. ההקלה יכולה לבוא לידי ביטוי באמצעות פריסת החובות למשך פרק זמן ארוך יותר והפיכת התשלומים לנמוכים יותר, הפחתה מסכום החוב עצמו ובמקרים מסוימים ומיוחדים אפילו אפשר יהיה לבטל לחלוטין את החוב וכך לאפשר לאותו אדם לצאת לדרך חדשה וטובה יותר.

החשיבות של עבודה עם אנשי מקצוע

אותו אדם שחייב כסף לבנק לא יצליח לקבל הסדר נוח כמו שישיג עבורו עורך דין. בנוסף לכך, יש חשיבות לייצוג של עורך הדין, שכן יש בזה כדי להצביע על כך שאותו אזרח מבין שהתנהל בדרך קלוקלת וכעת הוא מבקש להכות על חטא ולצאת לדרך חדשה וטובה יותר. בזכות עורך הדין הוא  יוכל להגיע להסדר טוב ונוח שיעזור לו להשתקם מבחינה כלכלית ולצאת לדרך הרבה יותר טובה וחכמה.

עורכת הדין מאיה לביא בקיאה ומנוסה בהשגת הסדרי חובות מול הבנקים עבור הלקוחות שלה ולכן מומלץ לפנות אליה לקבלת ייעוץ מקצועי ופרטני בנוגע לכך.

לייעוץ חינם השאירו פרטים ואחד מנציגנו ישמחו לחזור אליכם
תוכן עיניינים
שתף מידע זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
תחומי עיסוק
×

שיחת ווטסאפ

דילוג לתוכן
קידום עורכי דין