מורכבות העולם הפיננסי וההתמודדות עם אתגרים כלכליים

מורכבות העולם הפיננסי וההתמודדות עם אתגרים כלכליים

ביטול חשבון מוגבל בבנק אפשרי בסיטואציות שונות. ההכרזה על מוגבלות נעשית, לרוב, לאחר הוראה של הלשכה להוצאה לפועל. הביטול עצמו נעשה גם דרכה. חשבון מוגבל יוצר מצב קשה לבעל החשבון שבדרך כלל מצוי מלכתחילה בקשיים כספיים. משרד עורכי דין – מאיה לביא עוסק בתחום וניתן לקבל אצלו מידע רב.

ביטול חשבון מוגבל בבנק – עם בקשה להסדר חובות

ביטול חשבון מוגבל בבנק עקב אי כיבוד שיקים מצביע, לרוב, על קשיים כלכליים. הצפי הוא שמצבו הכלכלי של החייב לא ישתפר בעתיד הקרוב, ולכן, כדאי  לו לחשוב על פתרון מקיף באמצעות בקשה להסדר חובות מוסכם. כזה אשר יתאים למצבו הפיננסי ותאפשר לו לעמוד בו. החייב ירצה לצאת ממצב בעייתי זה היכול רק להחמיר. במצב כזה הוא אינו יכול למשוך כסף מכספומט, לנהל חשבונות דרך האפליקציה והאינטרנט ולשלוט על כספיו כראוי. הוא מתקשה לייצר הכנסות ומצבו הנפשי קשה. בהמשך הוא אף עלול לחטוף קנסות וריביות המגדילות את החוב, להיות מוכרז כפושט רגל ועוד. מבחינת הנושה, היכול להיות בנק, אדם פרטי, בית עסק וכדומה, זהו פתרון מתקבל על הדעת. כך הוא יוכל להציל חלק מהחוב בתמורה לקבלת יתרתו.

הכנת הסדר חוב לאחר מו"מ

מציאת פתרון מקיף נעשית בשיתוף הנושים והחייבים וגורמים אחרים. מדובר על מאמץ הנעשה על ידי עורכי דין הכולל מו"מ עם הצעות, הצעות נגד ופתרונות שונים. במקרים של ריבוי תיקים יהיה ניתן לעשות איחודם וכדומה. הדרך היעילה ביותר היא משא ומתן ישיר ובלתי אמצעי. ניתן גם להזמין גישור. בכל מקרה אחר יפנו הצדדים לבית משפט כדי לקבל ממנו סעד. פסיקת בתי משפט מחייבת ולא תמיד היא לטובת מי מהצדדים.

משרד בעל הצלחות מוכחות

משרד עורכי דין – מאיה לביא מתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנו שירות מקצועי המלווה ביחס אישי. שירותיו מקיפים וכוללים ייעוץ, ייצוג וליווי, מחירים נוחים ועוד. מנהלת אותו עורכת דין בעלת ידע רב וניסיון עשיר המגיעים בין היתר, מעיסוק בתחום כשכירה, ממתן שירות איכותי ללקוחות רבים לאורך זמן ועוד. היא תשמח לשרת נוספים.

לייעוץ חינם השאירו פרטים ואחד מנציגנו ישמחו לחזור אליכם
תוכן עיניינים
שתף מידע זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
תחומי עיסוק
×

שיחת ווטסאפ

דילוג לתוכן
קידום עורכי דין