חדלות פרעון ושיקום כללי
מחפשים ייעוץ?
משרדינו זמין עבורכם

עורך דין פשיטת רגל

חדלות פירעון ושיקום כלכלי - ניהול הליכים ליחיד וחברות

משרדינו מתמחה בהגשת בקשה לפתיחת הליכי חדלות פירעון ושיקום כלכלי, מתוך מטרה שינתן נגד החייב צו פתיחת הליכים, שמכוחו יעוכבו כל ההליכים המשפטיים שננקטים נגד החייב, לרבות הליכי גבייה.

ליווי וייצוג משפטי מתחילת ההליך ועד לקבלת הפטר!
0 +
פסקי דין
0 +
לקוחות
0 +
תחומי עיסוק
0 +
הסדרי חובות

מחפשים ייעוץ בנושא פשיטת רגל?

נשתמש בכל הכלים המשפטיים החוקיים העומדים לרשותנו

המטרה היא כי לאחר שלב מתן צו כינוס הנכסים נגד החייב, יוכרז החייב כפושט רגל. לעניין זה יודגש כי החייב רשאי, בטרם ההכרזה על היותו פושט רגל, להציע לנושיו הצעה להסדר. הצעת הסדר נושים שכזו, במידה ותתקבל ע"י נושי החייב, ותאושר ע"י בית המשפט, עשויה להביא אתת הליכי פשיטת הרגל לסיום מוקדם ולמתן הפטר לחייב.

המשרד עוסק בניהול הליך פשיטת רגל עבור החייב, תוך השגת התוצאה הטובה ביותר עבור הלקוח. עו"ד פשיטת רגל מאיה לביא, פועלת מזה שנים בתחום פשיטת הרגל, עוסקת בייצוג חייבים ובמציאת פתרונות משפטיים ומסחריים ייחודים עבור חברות ויחידים, נושים וחייבים.

התנהלות תיק פשיטת רגל

בניהול תיק של פשיטת רגל, משרדינו בא להגן עליכם כיחידים (לא חברה בע"מ), ובעזרת הניסיון והידע המשפטי שלנו נסביר לכם כיצד בכוונתנו לפעול כדי לבקש הגנה מפני הנושים שלכם. אנו נביא אתכם למצב בו תוכלו להתחיל את חייכם "מחדש", הן בחייכם האישיים והן בחייכם הכלכליים-עסקיים.

תיקי פשיטת הרגל מתנהלים בבית המשפט המחוזי, ולמשרדינו הצטבר במהלך השנים ידע רב כיצד "חושב" בית המשפט, מה שמסייע לנו לבחור את דרך הפעולה האופטימאלית עבורכם. כמו כן, מטרתנו הינה לחלץ אתכם מכל אותן "משקולות" מעיקות הנלוות לתקופה קשה זו בחייכם, כמו עיקולים, הגבלת אשראי או איסור יציאה מן הארץ. אנו נלווה אתכם באופן אישי ובאמינות עד שתגיעו למצב בו תשימו מאחוריכם את ההסתבכות הכלכלית שחוויתם.

חדלות פירעון ושיקום כלכלי - מאיה לביא

אנו מייצגים גם זוכים וגם חייבים

ובשל היכרותנו המעמיקה את כל ההיבטים המשפטיים הרלוונטיים, ביכולתנו לאזן נכונה בין כל דרכי הפעולה שהחוק מציע לזכותכם. ניהול הליך פשיטת רגל הינו מורכב ומשלב בתוכו הן טיפול מול התנגדויות והן ניהול מקצועי של ליטיגציה משפטית. במהלך ההתדיינות נשתמש בכל מיומנותנו המשפטית והאישית על מנת להראות לכם שיש שם אור בקצה המנהרה. נגרום לכם לקום לבוקר חדש בידיעה שעתידכם נקי מחובות מנופחים ומעיקים.

כאוטוריטה בתחום פשיטות הרגל, משרדינו למוד הניסיון ילווה אתכם משפטית, צעד אחר צעד, במתן חבילת פתרונות ייחודיים בתקופה סוערת זו של חייכם. אנו נבנה עבורכם אסטרטגיית פעולה אפקטיבית אשר מטרתה תהיה להבטיח כי תוכלו לחזור במהרה למעגל החיים הנורמליים.

עורך דין מאיה לביא - משרד עורכי דין מאיה לביא
לשיחת ייעוץ חינם:
הייעוץ חינם, בואו נקבע פגישה עכשיו.
לייעוץ חינם השאירו פרטים ואחד מנציגנו ישמחו לחזור אליכם.
מאיה לביא - הבחירה הנכונה

בחירת עורך דין המתמחה בפשיטת רגל

לעיתים החיים מובילים אותנו אל סיטואציות לא נעימות כמו הסתבכות כלכלית שלא צפינו מראש. סיבות שונות יכולות להוביל לכך, בין אם זה ניהול לא נכון של העסק, שינויים כלכליים או שינויים כאלה ואחרים שלעיתים אינם תלויים בנו.

כל אחד עלול להגיע למצב של פשיטת רגל, אין מדובר כאן בפשע חלילה, אלא בהסתבכות אנושית שצריך לטפל בה באמצעות תהליך משפטי מסודר. כאן נכנס לתפקיד עורך הדין העוסק בתחום פשיטת רגל, ושתפקידו לנהל את התהליך מתחילתו ועד סופו תוך כדי הגנה על האינטרסים של הלקוחות אל מול האינטרסים של הנושים וכונס הנכסים. קרי, עורך הדין צריך לפעול על מנת להגיע להסכם הטוב ביותר ללקוח המצוי במצב כלכלי קשה, הווה אומר הסכם בו הנושים יתפשרו בנוגע לסכום אותו ישלם בעל החוב ויתגמשו על אופן גביית התשלום, כך שהחייב יקבל הפטר מחובותיו ויפתח דף חדש בחייו.

מיהו עורך דין פשיטת רגל איכותי?

ראשית כל, כמו כל עורך דין בתחום כלשהו חשוב כי בתור לקוח תחושו חיבור לאופי וליחס של הגורם המקצועי שילווה אתכם לכל אורך הדרך. בייחוד במקרים של פשיטת רגל, תהליך לא נעים המשפיע על כל אורח חייו של החייב המצוי בהליך זה.. את הרושם אפשר לקבל כבר מהרגע הראשון באופן בו עורך הדין מציג את עצמו ואת שיטת עבודתו בתהליך פשיטת הרגל.

שנית, ישנה חשיבות לניסיון. עורך דין פשיטת רגל בעל ניסיון, הבקיא בתחום מא' ועד ת' עשוי לקצר את משך ההליך ולהגיע לתוצאות טובות עבור הלקוח. בנוסף, חשוב מאוד שעורך הדין יהיה זמין לכל אורך הדרך ויעדכן אתכם מידי פעם בנוגע לפעולות שעשה. לא הייתם רוצים להישאר באוויר ולנהל מרדפים אחריו בתהליך כה חשוב עבורכם.

ניהול נכון של תהליך פשיטת הרגל הוא קריטי עבור החייב. ניהול לא תקין עשוי להכביד מאוד על החייב ולמנוע ממנו קיום אורח חיים נורמלי במהלך תקופת ניהולו של הליך הפש"ר. עורך הדין צריך לקחת בחשבון את כל האספקטים הקשורים לפשיטת הרגל, כך שבסופו של דבר הלקוח יוכל להתקיים בכבוד במשך כל תקופת היותו פושט רגל.

עו"ד פשיטת רגל

משרד עורכי דין מאיה לביא, עוסק בניהול בהליכי פשיטת רגל ודואג לספק ללקוחותיו את השירות הטוב ביותר. סייענו ללקוחות רבים לצאת מהבור הכלכלי אליו נקלעו, כך שאנו שולטים בכל רזי התהליך ואנו מצוידים במגוון כלים ופתרונות יצירתיים. אנו מבינים את הקשיים הכלכליים והנפשיים כאחד המלווים את החייב ומשפחתו, מהפגישה הראשונה אנו נדאג להפיג את הלחצים, כשנסביר לכם באופן מסודר את התהליך ונדריך ונלווה אתכם לכל אורך הדרך.