פירוק חברה עם חובות

פירוק חברה עם חובות

פירוק חברה חדלת פירעון

שום חברה לא יכולה להמשיך להתנהל כרגיל כאשר היא נמצאת במצב של חובות כספיים. אולי בתחילת הדרך תהיה מחשבה או ניסיון לבצע שינויים באופן ההתנהלות השגרתית אך אם החובות ימשיכו להצטבר ולתפוח לא תהיה ברירה אלא לפנות לקבלת סיוע משפטי מצד עורך דין שיידע איך מבצעים פירוק חברה עם חובות בהתאמה מלאה לחברה שמנהליה פנו אליו. כל מקרה כזה חייב לקבל התייחסות אישית ופרטנית על פי תחום העיסוק, החלק של כל אחד מהמנהלים, גובה החובות והנושים שלהם חייבים כספים. לאחר בחינה מעמיקה של כלל מצב העסק – יוכל עורך הדין להציע דרך פתרון נכונה ומתאימה. צלצלו 077-8042395

מה השלבים של תהליך פירוק חברה עם חובות?

כאשר חברה זו או אחרת מפורקת מרצון בדרך כלל יהיה מדובר בהתנהלות קלה ונוחה יותר. החובות הם אלה שהופכים את העניין לסבוך יותר אך כאמור – אפשרי וכאן נכנס לתמונה התפקיד החשוב של עורך דין שיש לו ידע רב וניסיון בליווי תהליכי פירוק חברה עם חובות. בדומה לתהליך פשיטת רגל של עסק גם כאן יבוצע אפיון מדויק ומעמיק באשר לגובה החובות ולאופי הנושים ובאמצעות כונס הנכסים תתקבל החלטה על אופן החזר החוב או על מתן הפטר, כלומר שהחוב לא יוחזר (תחת נסיבות מסוימות ולא בקלות). אי אפשר להשיג אף אחד מאלה ללא ליווי צמוד של עורך דין.

איך לבחור את עורך הדין שילווה?

לא כל עורך דין עוסק בתחומים האזרחיים מסחריים וגם מבין מי שכן – לא כל אחד מציע ליווי או ייעוץ בנושא של פירוק חברה עם חובות. מה שחשוב באמת הוא ניסיון רב ככל האפשר בנושאים אלה או משיקים להם, מה שיבטיח שלעורך הדין יהיה ידע נרחב ועשיר שבעזרתו הוא יוכל למצוא עבור כל לקוח שלו את דרך ההתנהלות וההתמודדות הטובה ביותר, מה שיבטיח מתן שירות מקצועי ברמה גבוהה.

רוצים לדעת מה המשמעות של פירוק החברה שלכם? הכתובת המקצועית שלכם היא עו"ד מאיה הררי, בעלת ניסיון רב בדיוק בנושאים אלה 077-8042395

פירוק חברה חדלת פירעון

פירוק חברה מרצון עם חובות

אין זה פשוט לפרק חברה גם אם יש רצון והסכמה לכך מכל הצדדים. יתכן והשותפים עייפו מניהול החברה, עברו עליהם שינויים וכבר אין ביניהם יחסים טובים וחמים כפי שהיו בעבר ויתכן שהמצב הכלכלי של החברה לא טוב. פירוק חברה מרצון עם חובות הוא דבר בהחלט אפשרי אך חשוב לדעת שצריך לקבל ייעוץ פרטני מעורך דין לשם כך, שכן כל תהליך כזה חייב להתבצע בהתאמה אישית לכל חברה וחברה. הנושא של החובות הוא עניין רגיש, שכן יש אנשים שצריכים ואפילו נואשים לקבל את הכסף המדובר ובעזרת עורך דין תימצא הדרך הנכונה להתנהל.

מה המשמעות של פירוק חברה מרצון עם חובות?

חשוב להבין את שני הדברים שצריך לתת להם תשומת לב – האחד הוא פירוק החברה. החברה בעצם חדלת מלהתקיים וצריך לבצע פעולות בירוקרטיות אצל רשויות המיסים על מנת שבאופן רשמי החברה לא תהיה קיימת יותר. הדבר השני הוא איך פותרים את עניין החובות. פירוק חברה מרצון עם חובות הוא תהליך שיהיה מלווה על ידי עורך דין ונציגים מצד רשויות המדינה על מנת לקבל החלטה באשר לחובות של החברה לעובדים, ספקים או לקוחות ובאופן טבעי יהיה מי שלא יהיה מרוצה מהחלטה שנלקחה ויראה את עצמו מקופח או בעל חוב אבוד.

למה חשוב לפנות לעורך דין?

כאשר פונים לעורך דין לצורך פירוק חברה מרצון עם חובות יש כאן משום הודאה בדבר הנושא של החובות ושל חוסר היכולת או המסוגלות של החברה להחזיר את החובות ומכאן שיש כאן גם בקשה לעזרה מצד רשויות המדינה. נושים יהיו חייבים לקבל את הגזירה בנוגע לסכום הכסף שיוחזר להם או לחוב אבוד שיתברר ובלבד שתינתן האפשרות למנהלי החברה לצאת לדרך חדשה ולשקם את עצמם מבחינה עסקית, אישית וכלכלית כאחד. יש חשיבות לפנייה אל עורך דין שיש לו ידע וניסיון בתחום זה.

עורכת הדין מאיה לביא מציעה מגוון שירותי משפט בתחום האזרחי והמסחרי והיא הכתובת לקבל ממנה ייעוץ בנוגע לפירוק חברה ולקבלת הפטר מחובות. חייגו 077-8042395

פירוק חברה מרצון עם חובות

לייעוץ חינם השאירו פרטים ואחד מנציגנו ישמחו לחזור אליכם
תוכן עיניינים
שתף מידע זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
תחומי עיסוק
×

שיחת ווטסאפ

דילוג לתוכן
קידום עורכי דין