פתרונות בסיטואציה לא נעימה – קבלת ייעוץ ועזרה מקצועית

פתרונות בסיטואציה לא נעימה – קבלת ייעוץ ועזרה מקצועית

ביטול הגבלה בבנק ישראל היא פעולה הנעשית לשחרר לקוח מוגבל  בחשבונותיו. הגבלת חשבון לקוח נעשית בנסיבות מסוימות וההודעה על כך מועברת לבנק ישראל וממנו לכל המערכות הבנקאיות במדינה. הרצון הוא למנוע פיזור נוסף של צ'קים מאותו חשבון. פעולה זאת היא אחת מתוך אחרות שנועדו להגיע להסדרי חוב של הלקוח. משרד עורכי דין – מאיה לביא עוסק בתחום וניתן לקבל אצלו מידע רב.

ביטול הגבלה בבנק ישראל – צעד משמעותי

ביטול הגבלה בבנק ישראל הינו צעד משמעותי וחשוב היכול להקל רבות על לקוח שחשבונותיו הוגבלו. על פי הגדרת החוק חשבון הופך להיות מוגבל אם לפחות 10 צ'קים שנתנו מאותו חשבון לא כובדו. זאת בתנאי שעברו לפחות 15 ימים בין הסירוב הראשון לסירוב האחרון. מצב של חשבון מוגבל אינו נוח לבעליו מאחר ואינו יכול לנהל את ענייניו הכספיים בצורה נוחה. הוא עלול לאבד שליטה על ניהול כספיו. במקרים בהם הוא מצוי במצב כלכלי קשה אזי הוא עלול להסתבך אף יותר עקב קנסות, ריביות ועוד. הפתרון הטוב ביותר מבחינתו היא להגיע להסדרי החזרת חוב מול הנושה. בנקודת זמן כזאת עורך דין מנוסה בתחום יכול לסייע. עורך דין אף יכול לבחון את הסיבות להגבלת החשבון ואם הוא נעשה שלא על פי החוק הוא יכול לתבוע פיצוי בגינו.

טיפול ספציפי

טיפול יעיל וספציפי ימנע הדרדרות במצבו הכספי והכלכלי של החייב. במקרים בהם מדובר על עסק הרי שיש לכך חשיבות רבה מאחר ופרנסת בעליו תלויה בו. במצב כזה וכדי למנוע עיקולים, הפיכת החשבון לחשבון מוגבל חמור ומגבלות אחרות, כדאי לשאוף להגיע להסדר חוב מקובל על שני הצדדים.

משרד עם שירות מעולה

משרד עורכי דין – מאיה לביא מתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנו שירות מקצועי עם יחס אישי. הוא כולל ניהול מו"מ, ליווי צמוד, מחירים נוחים ועוד. מנהלת אותו עורכת דין בעלת ידע רב וניסיון מצטבר המגיעים, בין היתר, מעיסוק בתחום כשכירה במערכת הבנקאית והכרתה לעומק, ממתן שירות מעולה ללקוחות רבים לאורך זמן ועוד. היא תשמח לשרת נוספים.

לייעוץ חינם השאירו פרטים ואחד מנציגנו ישמחו לחזור אליכם
תוכן עיניינים
שתף מידע זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
תחומי עיסוק
×

שיחת ווטסאפ

דילוג לתוכן
קידום עורכי דין