תביעות בנקים - עו"ד מאיה לביא
מחפשים ייעוץ?

תביעות בנקים - מאיה לביא

להתחיל “לחיות מחדש” ללא צורך בהליכים משפטיים אשר מצרים את חייו של החייב
למשרדנו ניסיון של שנים בניהול משא ומתן עיקש מול נושים כאשר המטרה היא להביא להסדרת החוב מול הנושים השונים תוך מחיקת ההצמדות והריביות המופרזות ולעיתים קרובות אף להפחתה משמעותית מקרן החוב.

למשרדינו הידע והניסיון להשתמש בכלים המשפטיים המתאימים על מנת לסייע בידי לקוחותינו לשים מאחוריהם את חובות העבר ולפתוח דך חדש וחיובי בחייהם.
0 +
פסקי דין
0 +
לקוחות
0 +
תחומי עיסוק
0 +
הסדרי חובות

תביעות בנקים - מחפשים ייעוץ?

הסדר חובות מול הנושים, הבנקים והרשויות

לפני כל הסדר מול נושה ובמיוחד מול בנקים ורשויות רצוי מאוד להתייעץ עם עו”ד מנוסה בנושא. החתימה על הסדר חוב עם הבנק, היא חתימה מחייבת שיש להתייחס אליה בכובד ראש ולאחר שיקול דעת מעמיק. לרוב בית המשפט יצא מתוך הנחה כי החותם יודע על מה חתם וכי חתימתו מחייבת אותו. ולכן חשוב להתייעץ עם עורך דין טרם החתימה.

משרדנו מעמיד צוות בעל מקצועיות משפטית וניסיון רבת שנים, וזאת במקביל לזמינות ויחס אישי. במסגרת עבודתנו נדאג לשנות את תנאי החוב של הלקוח מול הנושים שלו. טובת הלקוח לנגד עינינו בכל שלב של התהליך המשפטי. אנו נקטין את מצוקתכם הפיננסית ונדאג לשפר את הנזילות שלכם, כך שתוכלו לחזור להמשך פעילות רגילה לאחר שנדאג לנדר החוב.

משרדינו מתחייב כלפי לקוחותיו להשתמש בניסיונו המשפטי על מנת להגיע להסכמה חוזית מול הנושים ולהקטין את גובה החוב, וזאת אף מחוץ לכותלי בית המשפט. אנו מבצעים עבור לקוחותינו את הפעילויות הרבות הנדרשות, לרבות מו”מ מול נושים, רשויות המס, בנקים וספקים עד לתוצאה הרצויה. מעבר להפחתת החוב, נגיע גם להסכמות על תנאי תשלום אשר יקלו עליכם  וזאת על מנת לאפשר לכם לחזור לפעילות שגרתית בצורה חלקה יותר.

תביעות בנקים – ניסיון רב בהתמודדות מול המערכת הבנקאית

קבלת תביעה מבנק יכולה לעיתים קרובות לגרום לפחד וטראומה ובמיוחד לתחושה של חוסר אונים. אך לא כך המצב. עו”ד מאיה לביא, שימשה בעבר בעבודתה במשרדים קודמים כעורכת דין חיצונית למספר תאגידים בנקאיים וצברה עקב כך ניסיון משפטי נרחב. למשרדנו מחלקה אשר מתמחה בתביעות של בנקים ובהסדרי חובות מול הבנקים השונים. לצוות המחלקה ניסיון עשיר מול המערכת הבנקאית ותוצאות מרשימות בתביעות בנקים.

באמצעות המומחיות והניסיון של משרדנו אנו נפרוש לפניכם את האפשריות הטובות ביותר ונמליץ לכם על הדרך הטובה ביותר עבורכם להתמודד עם הבנק.

הסדרי פריסת החובות של לקוחותינו, אנו ננצל עבורכם את המומחיות שלנו בהתמודדות מול מערכות בנקאיות, ובכך נחסוך מכם את הטראומה המלווה בכך. איתנו, יש לכם גב משפטי. כמי שמכירם את “צורת החשיבה” של הנושים השונים, נדאג לחזק את טענותיכם המשפטיות, ונציג בפניכם בשקיפות את כל החלופות המשפטיות העומדות לרשותכם, תוך התמקדות בהגדלת הסיכויים ביחס לסיכונים.